هزینه هر جلسه حضوری برای بررسی و مشاوره پرونده شما در شهرداری، 250 تومان
هزینه یک ربع مکالمه تلفنی و مشاوره با پیام رسان با کارشناس خبره مسائل شهرداری، 38 تومان
سوالات خود در خصوص هر مطلبي که در سايت مطالعه مي کنيد را در بخش ديدگاه (در انتهاي مطلب) درج نماييد تا به آن پاسخ دهيم. از طريق ايميل از پاسخ ما به سوالتان مطلع خواهيد شد.
حضرت علی (ع): مشورت کننده، در آستانه موفقیت است

بررسی دقیق پرونده شهرداری

تقریبا محال است فردی از شهرداری پروانه و یا پایانکار بگیرد و به این نکته اذعان نکند که: تعامل با شهرداری یکی از ظریف ترین و فنی ترین کارهاست. به گونه ای که دانستن نکاتی کوچک منجر به تغییراتی بزرگی در سرنوشت پرونده و امتیازات قابل حصول می گردد.

بنابراین برای ارائه مشاوره دقیق لازم است طی جلسه ای حضوری و با در دست داشتن تمامی مستندات و ضوابط قانونی، پرونده به صورت دقیق بررسی گردد. که ما آمادگی برگزاری این جلسه را برای ملک متعلق به شما داریم.

همفکری و مشورت

مهمترین دارایی که هر سرمایه گذاری دارد، املاک و مستغلات وی می باشد که ارزش بسیار بالایی دارند. برای شما به عنوان یک سرمایه گذار بسیار جذاب است که بتوانید در جلسه ای با حضور کارشناسان خبره مسائل شهرداری و ساخت و ساز، در خصوص ملک خود به همفکری، مشورت و تبادل افکار بپردازید.

یک تصمیم بهینه و درست برای ملک شما، منجر به موفقیت مالی قابل توجه شما طی سالهای آتی خواهد شد و در مقابل تصمیمی نادرست می تواند مشکلات و مسائل زیادی را برای شما بوجود آورد. این تصمیم گیری مهم قطعا ارزش آن را دارد که ساعتی را با مشاوران خبره “اطمینان شرق” بنشینید و نظرات آنان را نیز بشنوید!

هزینه مشاوره

هزینه هر جلسه یک ساعت و نیمه بررسی و اعلام نظر در خصوص پرونده شما در شهرداری مشهد یا بررسی ملک مورد نظر شما برای ساخت و ساز از منظر اصول و قوانین شهرداری، فقط مبلغ 250  هزار تومان می باشد.

شکی نیست هنگامی که از نقطه نظرات مشاوران خبره مطلع باشید، با قدرت و استحکام بهتری تصمیم خواهید گرفت و شانس خود را برای کسب سود به طور قابل ملاحظه ای افزایش داده اید.

آدرس ما

آدرس دفتر ما را در پایین تمام صفحات این وب سایت می توانید ملاحظه نمایید.

قابل ذکر است مراجعه می بایست با تعیین وقت قبلی صورت پذیرد تا هماهنگی لازم برای حضور مشاوران خبره این گروه صورت پذیرفته باشد.

 

 

مشاوره حضوری برای پرونده های شهرداری
امتیاز شما به این نوشته
درباره سيد مجتبي فرشچي

طی سالهای 85 لغایت 94، یعنی 9 سال در بخشهای شهرسازی و درآمد شهرداری مشهد مشغول به کار بوده ام. اکنون مایلم تجربیات گرانقدر خود را در اختیار عموم شهروندان قرار دهم. به اعتقاد من تعامل با شهرداری همانند تعامل با دادگستری نیازمند وکیل و مشاور است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام؛ پس از مطالعه هر مطلب در سايت، مي توانيد سوالات خود را در بخش ديدگاه در پايين آن صفحه درج نماييد. ما پاسخ خواهيم داد و شما از طريق ايميل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهيد شد.

مشاوران اطمینان شرق

1
×
سلام. چنانچه قصد سفارش کار دارید، می توانید از طریق واتس آپ با ما ارتباط بگیرید.
روی آیکن واتس آپ کلیک کنید:
بر روی فلش ها کلیک نمایید تا زیر منوها نمایش داده شود