تعرفه و حدود حق الزحمه خدمات مرتبط با امور شهرداری مشهد

با توجه به رقم عوارض و حقوقی که قرار است به شهرداری مشهد پرداخت گردد، حق الزحمه خدمات ما محاسبه می گردد.

شما هم اکنون می توانید با وارد نمودن رقم عوارض شهرداری به حدود هزینه خدمات و سرویس های مشاوران اطمینان شرق پی ببرید. یعنی با تغییر عوارض شهرداری و تعداد طبقه، به طور خودکار، محاسبه حق الزحمه دو خدمت “برآورد عوارض پروانه” و “قبول وکالت پروانه ساختمان مسکونی” انجام و اعلام می گردد.

به عنوان مثال به صورت پیش فرض، در این صفحه حدود حق الزحمه ما هنگام برآورد عوارض ساختمانی شهرداری هنگامی که مبلغ عوارض برابر یک و نیم میلیارد ریال (صد و پنجاه میلیون تومان) باشد، درج شده است. با تغییر رقم برآورد عوارض شهرداری (بدون احتساب تخفیف نقدی) می توانید از حدود حق الزحمه ما بابت انجام ارزیابی و برآورد عوارض شهرداری مطلع گردید.

همچنین برآورد حق الزحمه قبول وکالت پروانه ساخت (بدون تصمیم به گرفتن طبقه مازاد) تا مرحله تسویه حساب با شهرداری، نیز به صورت پیش فرض درج شده است. در صورتی که قصد گرفتن طبقه مازاد دارید، تعداد آنرا در خانه مربوطه درج نمایید.

در صورت هر گونه سوال به ما واتساپ بزنید: ۰۹۱۵۵۱۳۶۱۲۹ {به دلیل تمرکز بر کارهای در دست اقدام، امکان پاسخگویی به تماس تلفنی بدون هماهنگی قبلی را نداریم}

با توجه به توضیحات فوق، محاسبه آنلاین دستمزد این گروه بابت خدمات مرتبط با شهرداری مشهد به قرار زیر است:

مبلغ عوارض شهرداری را وارد نمایید (حتما بر حسب ریال باشد)

با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر افراد را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد.

سید مجتبی فرشچی

کاندیدای شورای شهر مشهد هستم، با کد انتخاباتی 2566- دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته مدیریت شهری و همچنین کارشناسی ارشد رشته آمار اقتصادی از دانشگاه شهید بهشتی تهران و 9 سال سابقه کار در اداره درآمد شهرداری مشهد. برای مشاهده صفحه معرفی و برنامه ها و دیدگاه ها، از منو شورای شهر، سید مجتبی فرشچی را انتخاب نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

سلام مشهدی عزیز

ما در این وب سایت نشان دادیم که به صورت تخصصی به مساله مدیریت شهری نگاه داریم و خدمات و اطلاعات خود را نیز از طریق اینترنت در اختیار تمامی آحاد جامعه قرار داده ایم.

 

از شما دعوت می کنیم از ما را به عنوان کاندیداهای شورای شهر مشهد حمایت کنید:

 

سید مجتبی فرشچی؛ کد انتخاباتی 2566؛ واتساپ: 09155136129

 

مجید شکیبامنش: کد انتخاباتی 2167؛ واتساپ: 09150707678

 

برای مشاهده صفحه معرفی هر کاندیدا، روی نام کاندیدا در فوق کلیک نمایید.

در واتساپ (شماره های فوق) با ما ارتباط برقرار نمایید.

Open chat
1
سوالی دارید؟ در واتساپ طرح نمایید
سلام. چنانچه سوالی در خصوص خدمات و یا آموزشهای ما دارید، از طریق واتساپ {09150707678} ارتباط بگیرید.
روی آیکن زیر مجدد کلیک کنید: