تعرفه و حدود حق الزحمه خدمات مرتبط با امور شهرداری مشهد

با توجه به رقم عوارض و حقوقی که قرار است به شهرداری مشهد پرداخت گردد، حق الزحمه خدمات ما محاسبه می گردد.

شما هم اکنون می توانید با وارد نمودن رقم عوارض شهرداری به حدود هزینه خدمات و سرویس های مشاوران اطمینان شرق پی ببرید. یعنی با تغییر عوارض شهرداری و تعداد طبقه، به طور خودکار، محاسبه حق الزحمه دو خدمت “برآورد عوارض پروانه” و “قبول وکالت پروانه ساختمان مسکونی” انجام و اعلام می گردد.

به عنوان مثال به صورت پیش فرض، در این صفحه حدود حق الزحمه ما هنگام برآورد عوارض ساختمانی شهرداری هنگامی که مبلغ عوارض برابر یک و نیم میلیارد ریال (صد و پنجاه میلیون تومان) باشد، درج شده است. با تغییر رقم برآورد عوارض شهرداری (بدون احتساب تخفیف نقدی) می توانید از حدود حق الزحمه ما بابت انجام ارزیابی و برآورد عوارض شهرداری مطلع گردید.

همچنین برآورد حق الزحمه قبول وکالت پروانه ساخت (بدون تصمیم به گرفتن طبقه مازاد) تا مرحله تسویه حساب با شهرداری، نیز به صورت پیش فرض درج شده است. در صورتی که قصد گرفتن طبقه مازاد دارید، تعداد آنرا در خانه مربوطه درج نمایید.

در صورت هر گونه سوال به ما واتساپ بزنید: ۰۹۱۵۵۱۳۶۱۲۹ {به دلیل تمرکز بر کارهای در دست اقدام، امکان پاسخگویی به تماس تلفنی بدون هماهنگی قبلی را نداریم}

با توجه به توضیحات فوق، محاسبه آنلاین دستمزد این گروه بابت خدمات مرتبط با شهرداری مشهد به قرار زیر است:

مبلغ عوارض شهرداری را وارد نمایید (حتما بر حسب ریال باشد)

با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر افراد را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد.

سيد مجتبي فرشچي

طی سالهای 85 لغایت 94، یعنی 9 سال در بخشهای شهرسازی و درآمد شهرداری مشهد مشغول به کار بوده ام. اکنون مایلم با هدف شفافیت هر چه بیشتر امور شهرداری، تجربیات گرانقدر و اطلاعات خود را در اختیار مردم عزیز و سرمایه گذاران محترم ساختمان قرار دهم، در قالب: 1- خدمات محاسبه آنلاین عوارض ، 2-ویدئوهای آموزشی، 3- متون آموزشی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

سلام بر شما؛

سید مجتبی فرشچی

Open chat
1
سوالی دارید؟ در واتساپ طرح نمایید
سلام. چنانچه سوالی در خصوص خدمات و یا آموزشهای ما دارید، از طریق واتساپ {09150707678} ارتباط بگیرید.
روی آیکن زیر مجدد کلیک کنید: