پیش آمدگی سنتوری

پیش آمدگی سنتوری

پیش آمدگی سنتوری

با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر افراد را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد.

‫۲ نظرها

  1. سلام وخدا قوت
    اینجانب در ساختمان خود که دو طبقه روی پارکینگ می باشد و رطبقه اول فاقد بالکن است و اولین خانه جنوبی کوچه ودرب ساختمان می باشد و عرض ساختمان ۱۲ می باشد در طبقه اول از سمت حیاط در دو طرف دوتا سه متر بالکن ۱.۲۰ ودر وسط یک بالکن سنتوری به ابعاد ۴.۵ در سه با فاصله ۳.۳۰ فاصله از دیوار همسایگان گرفتم الان همسایه سمت چپ که بساز بفروش هست گفته اگر رضایت پیشروی طولی به اندام یک ونیم متر و بالکن سراسری به اندازه پیشروی سنتوری ندهید حکم تخریب بالکن طبقه اول و سنتوری را در تمام طبقات را خو خواهم گرفت در حالی که الان قالب وجک های سقف طبقه دوم بسته شده و چند روز هست آماده بتن ریزی هست ولی ایشان بااخطار اجرا ئیات جلوی من را گرفته
    وبه هیچ صراطی مستقیم نیست آیا راهکار قانونی برای جلوگیری از این فرد وجود ندارد

    1. سلام و وقت بخیر. این مساله جزئیات زیادی دارد و اینجا نمی توانیم نظری بدهیم. پیشنهاد می کنم به صورت مکتوب و همراه با عکس های رنگی چاپ شده به اداره نظارت بر ساخت و ساز (پلیس ساختمان) شهرداری منطقه خود مراجعه کنید و نظر قطعی آنان را بپرسید. تا جایی که می دانم با رعایت زاویه ۴۵ درجه از جانب شما، مساله حل می شود و نیاز به رضایت همسایه ندارید {باز هم نظر نهایی را از شهرداری بپرسید}.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

سلام بر شما؛

سید مجتبی فرشچی

بستن
بستن
Open chat
1
سلام. چنانچه سوالی در خصوص خدمات و یا آموزشهای ما دارید، از طریق واتساپ {09150707678} ارتباط بگیرید.
روی آیکن زیر مجدد کلیک کنید: