شرکت اطمینان شرق

این شرکت به شماره ثبت 19161 و شناسه ملی 10380346961  در تاریخ 22 اردیبهشت سال 1382 در مشهد مقدس به ثبت رسید. از موضوعات اصلی فعالیت شرکت ارائه خدمات و مشاوره بر پایه آمار و محاسبات دقیق می باشد.

با توجه به اهمیت امور و مسائل مربوط به شهرداری مشهد خصوصا در پروژه های کلان و کمبود مشاور مطلع و خبره به آمار و جزئیات محاسبات عوارض و نحوه اخذ بهای خدمات شهرداری در هنگام صدور پروانه و یا پایانکار، بر آن شدیم که به صورت متمرکز در این زمینه ورود پیدا کنیم. و به عنوان مرجعی متخصص برای ارائه وکالت امور شهرداری برای سرمایه گذاران کارآفرین و گرانقدر، مشغول به فعالیت شویم. که معیار بررسی صحت فاکتورهای صادر شده شهرداری، قوانین و ضوابط مصوب مجلس و شورای اسلامی شهر مشهد می باشد.

هدف ما

اعتقاد ما این است که با توجه به مبالغ بسیار بالای عوارض و جریمه های ساخت و ساز که سرمایه گذاران و مردم به شهرداری ها پرداخت می کنند، نیاز به مشورت با شرکتی متشکل از افراد خبره و مسلط به ضوابط شهرداری، یک نیاز اساسی می باشد. و ما برای این امر مهم خود را آماده و مهیا ساخته ایم، با کوله باری از تجربه و تخصص.

ارائه مشاوره به مودیان شهرداری ها باعث افزایش درک متقابل بین ارباب رجوع ها و شهرداری شده، بسیاری از اختلافات فی ما بین را حل و فصل نموده و از تضییع حقوق مردم و سرمایه گذاران جلوگیری خواهد نمود. ضمن آنکه ارائه مشاوره به مالکین هنگام تصمیم گیری برای ساخت و ساز باعث ساخت و ساز بهینه و مطابق با نیاز جامعه خواهد شد و بهره وری را افزایش خواهد داد.

ضروری است رسما اعلام نماییم که در کار خود به اصول روابط سالم اداری و پرهیز از هر گونه تضییع حقوق شهرداری یا مردم کاملا پایبند می باشیم و درخواستهای نامشروع و غیر منصفانه را از هیچ طرفی نمی پذیریم. در هنگام پیگیری های کاری خود به هیچ عنوان وجهی یا امتیازی را به احدی از پرسنل شهرداری نخواهیم داد و انتظاری جز رعایت قوانین و مقررات اداری از آنان نداریم. همچنین درخواستهای افرادی که مایلند خارج از قوانین و مقررات و با روشهای نامشروع حقوق شهرداری و شهر را پایمال کنند را نیز قطعا رد خواهیم نمود.

درباره مدیریت شرکت

در این بخش با مدیریت شرکت بیشتر آشنا خواهید شد؛ البته مشخصات تمامی اعضای شرکت را در لینک زیر می توانید ببینید:

مشخصات اعضا و تحلیلگران شرکت آماری اطمینان شرق

سید مجتبی فرشچیسید مجتبی فرشچی

اينجانب به عنوان مدير "شرکت مشاوره ای اطمینان شرق" ، داراي ۹ سال سابقه کار پيوسته در شهرداري مشهد بوده ام (هم اکنون کارمند شهرداري مشهد نمي باشم) و با هدف پر کردن خلاء عدم درک متقابل بين مردم و شهرداري   و   آموزش مباحث شهرسازی، وصول درآمد و ضوابط قانونی شهرداری، نسبت به تاسيس اين مرکز اقدام نمودم و اميدوارم با توجه به فعاليت کاملا سالم و سازنده خويش در دوران طولاني کار در شهرداري، اکنون بتوانم نقشي مثبت در رفع مسائل مردم در حوزه پيچيده شهرداري ايفا نموده و با کمک ساير اعضاي "مشاوران اطمینان شرق" اين خلاء را تا حدودي پر کنيم.

داراي مدرک کارشناسي ارشد در رشته مديريت شهري از دانشگاه علمي کاربردي شهرداريهاي خراسان مي باشم که تصوير آن ارائه شده است. تصوير برخي از تقديرنامه هاي اخذ شده طي دوران کاري نيز درج شده است.

مسئوليت هايم طي دوران کار در شهرداري مشهد به قرار زير بوده است:

— رئيس اداره درآمد شهرداري منطقه هشت؛

— رئيس اداره درآمد شهرداري منطقه دو ؛

— رئيس اداره مطالعات و تشخيص منابع جديد درآمدي، مديريت درآمد شهرداري مشهد؛

— رئيس اداره تحليل و پردازشهاي آماري، مديريت آمار شهرداري مشهد؛

ضمنا علاوه بر تجربه کاري و تخصص های فوق، اين امکان فراهم شده که از تجربه، تخصص و تلاش گروهي از زبده ترين افراد آشنا به شهرداري و ضوابط پيچيده و دائما در حال تغيير آن، بهره ببريد.

تصویر مدرک فوق لیسانس مدیریت شهری اینجانب، که کاملا مرتبط با حوزه کاری شهرداری می باشد، را در زیر می توانید ملاحظه نمایید. علاوه بر آن یک نمونه از تقدیر نامه هایی که از شهردار مشهد دریافت نموده ام (به عنوان رئیس اداره نظارت بر عوارض و وصول درآمد) نیز درج شده است.

               

 

 

سلام؛

1- بهترین راه ارتباط با ما واتساپ می باشد.

2- براي خريداري محصولات اگر در سايت عضو شويد بهتر است، زيرا در آینده با ورود به محيط کاربري خود مي توانيد به محصولات خريداري شده دسترسي داشته باشيد. البته بدون این اقدام نیز خریداری محصول و دریافت لینک آن براحتی امکان پذیر است.

3- براي جستجو در میان کامنت ها از ctrl+f استفاده کنيد. ضمنا امکان جستجو در محتوای سایت از نوار بالای صفحات وجود دارد.

مشاوران اطمینان شرق

Open chat
1
سلام. چنانچه قصد سفارش وکالت یا سوال در خصوص محصولات آموزشی دارید، از طریق واتس آپ ارتباط بگیرید.
روی آیکن واتس آپ کلیک کنید:
Powered by