درباره ما

فیلم معرفی مشاوران اطمینان شرق و خدمات آن

در ویدئوی زیر با ما و اهداف ما آشنا خواهید شد:

شرکت اطمینان شرق

این شرکت به شماره ثبت 19161 و شناسه ملی 10380346961  در تاریخ 22 اردیبهشت سال 1382 در مشهد مقدس به ثبت رسید. از موضوعات اصلی فعالیت شرکت ارائه خدمات و مشاوره بر پایه آمار و محاسبات دقیق می باشد.

با توجه به اهمیت امور و مسائل مربوط به شهرداری مشهد خصوصا در پروژه های کلان و کمبود مشاور مطلع و خبره به آمار و جزئیات محاسبات عوارض و نحوه اخذ بهای خدمات شهرداری در هنگام صدور پروانه و یا پایانکار، بر آن شدیم که به صورت متمرکز در این زمینه ورود پیدا کنیم. و به عنوان مرجعی متخصص برای ارائه مشاوره امور شهرداری برای سرمایه گذاران کارآفرین و گرانقدر، مشغول به فعالیت شویم. که معیار بررسی صحت فاکتورهای صادر شده شهرداری، قوانین و ضوابط مصوب مجلس و شورای اسلامی شهر مشهد می باشد.

هدف ما

هدف ما ارائه خدمات مشاوره تخصصی در زمینه شهرداری و برای پروژه های کلان شهر مشهد می باشد.

ضروری است رسما اعلام نماییم که در کار خود به اصول روابط سالم اداری و پرهیز از هر گونه تضییع حقوق شهرداری یا مردم کاملا پایبند می باشیم و درخواستهای نامشروع و غیر منصفانه را از هیچ طرفی نمی پذیریم. در هنگام پیگیری های کاری خود به هیچ عنوان وجهی یا امتیازی را به احدی از پرسنل شهرداری نخواهیم داد و انتظاری جز رعایت قوانین و مقررات اداری از آنان نداریم. همچنین درخواستهای افرادی که مایلند خارج از قوانین و مقررات و با روشهای نامشروع حقوق شهرداری و شهر را پایمال کنند را نیز قطعا رد خواهیم نمود.

درباره مدیریت شرکت

سید مجتبی فرشچی
سید مجتبی فرشچی

اینجانب به عنوان مدیر “شرکت مشاوره ای اطمینان شرق” ، دارای ۹ سال سابقه کار پیوسته در شهرداری مشهد بوده ام (البته اکنون دیگر کارمند شهرداری مشهد نمی باشم) و با هدف پر کردن خلاء عدم درک متقابل بین مردم و شهرداری و آموزش مباحث شهرسازی، وصول درآمد و ضوابط قانونی شهرداری، نسبت به تاسیس این مرکز اقدام نمودم و امیدوارم با توجه به فعالیت کاملا سالم و سازنده خویش در دوران طولانی کار در شهرداری، اکنون بتوانم نقشی مثبت در رفع مسائل مردم در حوزه پیچیده شهرداری ایفا نموده و با کمک سایر اعضای “مشاوران اطمینان شرق” این خلاء را تا حدودی پر کنیم.

دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت شهری از دانشگاه علمی کاربردی شهرداریهای خراسان می باشم که تصویر آن در ادامه ارائه شده است. تصویر برخی از تقدیرنامه های اخذ شده طی دوران کاری نیز درج شده است.

مسئولیت هایم طی دوران کار در شهرداری مشهد به قرار زیر بوده است:

— رئیس اداره درآمد شهرداری منطقه هشت؛

— رئیس اداره درآمد شهرداری منطقه دو ؛

— رئیس اداره مطالعات و تشخیص منابع جدید درآمدی، مدیریت درآمد شهرداری مشهد؛

— رئیس اداره تحلیل و پردازشهای آماری، مدیریت آمار شهرداری مشهد؛

ضمنا علاوه بر تجربه کاری و تخصص های فوق، این امکان فراهم شده که از تجربه، تخصص و تلاش گروهی از زبده ترین افراد آشنا به شهرداری و ضوابط پیچیده و دائما در حال تغییر آن، بهره ببریم.

تصویر مدرک فوق لیسانس مدیریت شهری اینجانب، که کاملا مرتبط با حوزه کاری شهرداری می باشد، را در زیر می توانید ملاحظه نمایید.

علاوه بر آن یک نمونه از تقدیر نامه هایی که از شهردار مشهد دریافت نموده ام (به عنوان رئیس اداره در مدیریت درآمد) نیز درج شده است.

سابقه کاندیدا شدن در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سال 98:

تایید صلاحیت شورای نگهبان در مشهد
با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر افراد را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

سلام بر شما؛

سید مجتبی فرشچی

بستن
بستن
Open chat
1
سلام. چنانچه سوالی در خصوص خدمات و یا آموزشهای ما دارید، از طریق واتساپ {09150707678} ارتباط بگیرید.
روی آیکن زیر مجدد کلیک کنید: