درباره ما

تمامی حقوق محفوظ و متعلق به گروه «مشاوران اطمینان شرق» است. مدیر این مجموعه «سید مجتبی فرشچی»، دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته «مدیریت شهری» از دانشگاه جامع شهرداریها و همچنین کارشناسی ارشد رشته آمار اقتصادی از دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشد.

هدف ما

هدف ما آموزش ضوابط شهرداری به تمام مردم و خصوصا به سرمایه گذاران محترم می باشد. مایلیم آنقدر در زمینه مسائل تخصصی شهرداری از نحوه محاسبه عوارض پروانه و پایانکار گرفته تا سایر موضوعات تخصصی صحبت کنیم، تا شاهد حذف رانت های اطلاعاتی در شهرداری مشهد باشیم و شفافیت هر چه بیشتر حاصل شود.

ما با ارائه اطلاعاتی بسیار ارزشمند، که با قیمتهایی بسیار نازل در قالب کلید (رمز دسترسی به محاسبات آنلاین) ارائه می گردد، به نوبه خود سعی در شفافیت فضای کاری شهرداری مشهد و حذف رانتهای اطلاعاتی داریم. ناراحتی عده ای از این حرکت را بدیهی می دانیم اما به حمایت مردم مشهد دلگرم هستیم.

نتیجه این فعالیت در درجه اول افزایش آگاهی های مردم در زمینه شهرداری و در نتیجه حذف بسیاری از نارضایتی ها خواهد بود. نارضایتی هایی که ناشی از عدم درک متقابل مردم – شهرداری ناشی شده است.

ضروری است رسما اعلام نماییم که در کار خود به اصول روابط سالم اداری و پرهیز از هر گونه تضییع حقوق شهرداری یا مردم کاملا پایبند می باشیم و درخواستهای نامشروع و غیر منصفانه را از هیچ طرفی نمی پذیریم. در هنگام پیگیری های کاری خود به هیچ عنوان وجهی یا امتیازی را به احدی از پرسنل شهرداری نخواهیم داد و انتظاری جز رعایت قوانین و مقررات اداری از آنان نداریم. همچنین درخواستهای افرادی که مایلند خارج از قوانین و مقررات و با روشهای نامشروع حقوق شهرداری و شهر را پایمال کنند را نیز قطعا رد خواهیم نمود.

درباره «سید مجتبی فرشچی»

سید مجتبی فرشچی
سید مجتبی فرشچی

اینجانب به عنوان مدیر “مشاوران اطمینان شرق” ، دارای ۹ سال سابقه کار پیوسته در شهرداری مشهد بوده ام (البته اکنون دیگر کارمند شهرداری مشهد نمی باشم) و با هدف پر کردن خلاء عدم درک متقابل بین مردم و شهرداری و آموزش مباحث شهرسازی، وصول درآمد و ضوابط قانونی شهرداری، نسبت به راه اندازی این گروه تخصصی اقدام نمودم و امیدوارم با توجه به فعالیت کاملا سالم و سازنده خویش در دوران طولانی کار در شهرداری، اکنون بتوانم نقشی مثبت در رفع مسائل مردم در حوزه پیچیده شهرداری ایفا نموده و با کمک سایر اعضای “مشاوران اطمینان شرق” این خلاء را تا حدودی پر کنیم.

دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت شهری از دانشگاه علمی کاربردی شهرداریهای خراسان می باشم که تصویر آن در ادامه ارائه شده است. تصویر برخی از تقدیرنامه های اخذ شده طی دوران کاری نیز درج شده است.

مسئولیت هایم طی دوران کار در شهرداری مشهد به قرار زیر بوده است:

— رئیس اداره درآمد شهرداری منطقه هشت؛

— رئیس اداره درآمد شهرداری منطقه دو ؛

— رئیس اداره مطالعات و تشخیص منابع جدید درآمدی، مدیریت درآمد شهرداری مشهد؛

— رئیس اداره تحلیل و پردازشهای آماری، مدیریت آمار شهرداری مشهد؛

ضمنا علاوه بر تجربه کاری و تخصص های فوق، این امکان فراهم شده که از تجربه، تخصص و تلاش گروهی از زبده ترین افراد آشنا به شهرداری و ضوابط پیچیده و دائما در حال تغییر آن، بهره ببریم.

تصویر مدرک فوق لیسانس مدیریت شهری اینجانب، که کاملا مرتبط با حوزه کاری شهرداری می باشد، را در زیر می توانید ملاحظه نمایید.

علاوه بر آن یک نمونه از تقدیر نامه هایی که از شهردار مشهد دریافت نموده ام (به عنوان رئیس اداره در مدیریت درآمد) نیز درج شده است.

سابقه کاندیدا شدن در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سال ۹۸:

تایید صلاحیت شورای نگهبان در مشهد
با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر افراد را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد. دوستانی که اطلاعات فنی دارند، لطفا به سوالات پاسخ دیگران دهند (لینک درج نشود).

‫۲ دیدگاه ها

  1. با سلام.
    آیا امکان احداث فضای تجاری در یک حیاط از مجموعه ده واحدی که استفاده ی شخصی آن به نام واحد همکف خورده است؛ توسط مالک واحد همکف وجود دارد.
    توضیح اینکه ملک مذکور در محدوده هفت تیر و در داخل خیابان های فرعی آن قرار دارد.

  2. ایجاد تجاری در ملک مسکونی پس ازموافقت شهرداری منوط به کسب رضایت سایر مالکین است قانونی برای سلب مشاعات ساختمان نداریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

سلام شهروند عزیز

هر گونه سوالی در خصوص مشاوره امور شهرداری مشهد دارید را به صورت خلاصه در بخش دیدگاه صفحه مربوطه درج نمایید، به آن پاسخ خواهیم داد و شما از طریق ایمیل تان از پاسخ ما به سوال مطلع خواهید شد.

بر روی آدرس پیج اینستاگرام ما در صفحات کلیک نمایید و دنبال نمایید تا در جریان رویدادهای جدید ما قرار گیرید.

مشاوران شهرداری اطمینان شرق

Open chat
1
سوالی دارید؟ در واتساپ طرح نمایید
سلام. چنانچه سوالی در خصوص خدمات و یا آموزشهای ما دارید، از طریق واتساپ {09150707678} ارتباط بگیرید.
روی آیکن زیر مجدد کلیک کنید: