هزینه هر جلسه حضوری برای بررسی و مشاوره پرونده شما در شهرداری، 250 تومان
هزینه یک ربع مکالمه تلفنی و مشاوره با پیام رسان با کارشناس خبره مسائل شهرداری، 38 تومان
سوالات خود در خصوص هر مطلبي که در سايت مطالعه مي کنيد را در بخش ديدگاه (در انتهاي مطلب) درج نماييد تا به آن پاسخ دهيم. از طريق ايميل از پاسخ ما به سوالتان مطلع خواهيد شد.
حضرت علی (ع): مشورت کننده، در آستانه موفقیت است

عصر جدید قطعاً عصر اطلاعات خواهد بود.

بدین معنی که  پیشرفت اشخاص حقیقی و حقوقی در ارتباط مستقیم با مدیریت اطلاعات صحیح و بهره‌گیری از تحلیل‌های درست و منطقی برای مدیریت و پیش‌بینی کسب‌وکار خواهد بود.

برنامه‌ریزی ،طراحی،استقرار و پشتیبانی  بانک‌های اطلاعاتی که به‌صورت هم‌زمان تحلیل‌های مکانی توصیفی را در ارتباط با یکدیگر فراهم سازد تخصصی حرفه‌ای است که علاوه برآشنایی کامل با سیستم‌های نرم‌افزاری نیازمند تجربه حرفه ای و تخصصی درزمینه های مختلف دیگری ازجمله بازاریابی،آمار و شهرسازی  است تا تفکرات صحیح را در پیاده‌سازی و تحلیل اطلاعات به‌صورت هوشمندانه ارائه دهد.

همچنین تجربه سال‌ها همکاری با مشاوران،دستگاه‌های اجرایی، شهرداری‌ها و بخش خصوصی سبب شده است تا بزرگ‌ترین و به‌روزترین بانک اطلاعات Gis را در اختیار داشته باشیم و درنتیجه لایه‌های اطلاعاتی شما در کنار سایر لایه‌های مکانی توصیفی پایه،تحلیل‌های چندگانه را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 

ما این مهم را در یک پکیج کامل به شما ارائه خواهیم داد

از آموزش به غیرحرفه‌ای ها گرفته تا اجرا و پشتیبانی

 

در صورت درخواست سازمان مبنی بر محدودیت در ارائه اطلاعات ،تولید بانک‌های اطلاعاتی و خروجی‌های موردنظر را در محل شما وتوسط نیروهای شما ارائه خواهد شد.

مدیران طرح پروژه‌های عمرانی

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات همواره رفع اختلاف میان واحدمعماری و فروش در طراحی پلان‌ها است.

ما بر اساس معیارهای چندگانه مدیریتی شما (ازنظر کیفیت فضایی،مرغوبیت واحدها و…) ،پلان‌های مجتمع‌های شمارا با کمترین تغییرات و در کمترین زمان ممکن  به پربازده ترین پلان هاتبدیل می کنیم.

مدیران  دفاتر فروش

ما برای شما بانک اطلاعات پیش خریداران تان را تهیه خواهیم نمود، به نحوی که با تغییر نقشه های اجرایی وتصمیمات مدیریتی،شما بتوانید درکسری اززمان وضعیت بهینه واحدهای واگذارشده را مشاهده نموده و برای تعیین تکلیف سایر واحدها برنامه ریزی کنید.

صاحبان مشاغل خدماتی وتولیدی

ما برای شما بر اساس نوع جامعه هدفتان،بانک‌های اطلاعاتی خواهیم ساخت ،تا بر اساس آن بتوانید ارتباط راحت‌تر و معنادارتری را با جامعه مخاطب خود برقرار کنید.

دانشجویان و اساتید محترم

یکی از چالش‌های شما ،همواره عدم دسترسی به اطلاعات صحیح و به‌روز می‌باشد که این مهم باعث کندی روند تحقیقات وبعضا توقف در مرحله شناخت می‌شود،ما برای شما دسترسی کامل به لایه‌های اطلاعاتی جامع و به‌روز در حداقل زمان فراهم خواهیم کرد.

 

 

امتیاز شما به این نوشته
درباره سيد مجتبي فرشچي

طی سالهای 85 لغایت 94، یعنی 9 سال در بخشهای شهرسازی و درآمد شهرداری مشهد مشغول به کار بوده ام. اکنون مایلم تجربیات گرانقدر خود را در اختیار عموم شهروندان قرار دهم. به اعتقاد من تعامل با شهرداری همانند تعامل با دادگستری نیازمند وکیل و مشاور است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام؛ پس از مطالعه هر مطلب در سايت، مي توانيد سوالات خود را در بخش ديدگاه در پايين آن صفحه درج نماييد. ما پاسخ خواهيم داد و شما از طريق ايميل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهيد شد.

اگر تعداد ديدگاه ها زياد بود براي جستجو از ctrl+f استفاده کنيد.

مشاوران اطمینان شرق

1
سلام. چنانچه قصد سفارش کار دارید، می توانید از طریق واتس آپ با ما ارتباط بگیرید.
روی آیکن واتس آپ کلیک کنید:
Powered by