محاسبه آنلاین عوارض پروانه در کاربریهای غیر مسکونی (پذیره تجاری، اداری، اقامتی، …)، مشهد ۱۴۰۱

۰- فیلم آموزشی نحوه کار با سامانه {خودتان عوارض پذیره را برآورد کنید}

اکیدا توصیه می شود قبل از اقدام برای محاسبه آنلاین عوارض پذیره ملک خویش (که در شهر مشهد قرار دارد)، نسبت به دانلود و مشاهده ویدئوی زیر اقدام نمایید.

بدین ترتیب هم با مفاهیم و اصطلاحات و مصوبه شورای شهر مشهد در این خصوص آشنا خواهید شد و هم اینکه خواهید دید، به چه آسانی و به چه ارزانی می توانید به اطلاعات بسیار ارزشمندی در خصوص پیش بینی هزینه پروانه ملکی که کاربری آن غیر مسکونی است دست یابید (با توجه به پیچیدگی های بسیار زیاد محاسبه عوارض جدید شهرداری مشهد، پرسنل شهرداری نمی توانند برآورد عوارض را به شما اعلام کنند):

آموزش نحوه محاسبه عوارض پذیره
فیلم آموزش برآورد عوارض پذیره

آموزش نحوه محاسبه عوارض پذیره

دانلود فیلم – مدت زمان ۳۵ دقیقه

برای دانلود بر روی لینک فوق راست کلیک کرده و Save link as . . . را انتخاب نمایید.

۱- مقدمه

همچنان که می دانید، در طرحهای تفصیلی مشهد، کاربری مسکونی تنها یکی از انواع کاربریها می باشد و کاربریهای زیاد دیگری نیز در آن پیش بینی شده است. از جمله کاربری تجاری، اداری، اقامتی، صنعتی، بهداشتی، ورزشی و امثال آن.

اگر ملک مد نظر شما دارای کاربری غیر مسکونی می باشد، در این صفحه قصد داریم، برآورد هزینه صدور پروانه ساخت را برای این کاربریها به صورت آنلاین ارائه کنیم.

توجه کنید از آنجاییکه اینجا در خصوص پروانه پایه و قانونی ملک صحبت می کنیم، بنابراین بایستی زیربناها و کاربری دقیقا مطابق بر طرح تفصیلی باشد و سطح اشغال طبقات و تعداد طبقات به دقت رعایت گردد. اخذ هر گونه زیربنایی مازاد بر تراکم و کاربری پایه و قانونی، نیاز به موافقت شهرداری و پرداخت هزینه جداگانه به شهرداری دارد که در این صفحه به آن پرداخته نشده است. بنابراین آنچه اینجا اعلام می شود تنها در خصوص پروانه قانونی شماست.

چنانچه ارتفاع سقف ها مازاد بر ارتفاع مجاز می باشد، لازم است محاسبات در ضریب افزایشی عوارض ارتفاع نیز ضرب گردند. برای محاسبه این ضریب به این صفحه مراجعه نمایید: محاسبه آنلاین عوارض افزایش ارتفاع

۲- سامانه محاسبات آنلاین عوارض پذیره تجاری، اقامتی، صنعتی، اداری، . . .

این محاسبه بدون کلید (کلمه رمز) دارای محدودیت تا سقف مبلغ عوارض ۲۰ میلیون تومان می باشد. برای حذف این محدودیت و دسترسی کامل به محاسبات دقیق و همچنین امکان مشاهده مصوبه شورا در این خصوص، نسبت به خریداری کلمه عبور از لینک زیر اقدام و کلمه عبور حاصله را در محل تعیین شده وارد نمایید:

خریداری کلید (کلمه عبور) برای محاسبات آنلاین

محاسبات آنلاین به قرار زیر است:

۳- مشاهده مصوبه عوارض پذیره در کاربریهای مختلف در شهرداری مشهد ملاک عمل در سال ۱۴۰۱

این مصوبه بعد از خریداری کلمه عبور از آدرس زیر، همزمان با فعال شدن محاسبات عوارض واحد اضافه، در انتهای محاسبات، قابل مشاهده خواهد بود:

خریداری کلید (کلمه عبور) برای محاسبات آنلاین

۵/۵ - (۲۴ امتیاز)
با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر افراد را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد. دوستانی که اطلاعات فنی دارند، لطفا به سوالات پاسخ دیگران دهند (لینک درج نشود).

سید مجتبی فرشچی

طی سالهای 85 لغایت 94، یعنی 9 سال در بخشهای شهرسازی و درآمد شهرداری مشهد مشغول به کار بوده ام (با عنوان رئیس اداره درآمد). اکنون مایلم با هدف شفافیت هر چه بیشتر امور شهرداری، تجربیات گرانقدر و اطلاعات خود را در اختیار مردم عزیز و سرمایه گذاران محترم ساختمان قرار دهم، در قالب: 1- خدمات مرتبط با شهرداری، 2-ویدئوها و متون آموزشی. --------> بدون وجود یک رسانه قوی، منسجم و تخصصی که عملکرد شهرداری و شورای شهر را نقد کند، راه به جایی نمی بریم. مردم باید دقیقا بدانند در شهرداری مشهد چه می گذرد . . . نظارت گسترده مردمی نیاز است با ابزار فناوری اطلاعات که متاسفانه فعلا نداریم . . .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

سلام شهروند عزیز

هر گونه سوالی در خصوص مشاوره امور شهرداری مشهد دارید را به صورت خلاصه در بخش دیدگاه صفحه مربوطه درج نمایید، به آن پاسخ خواهیم داد و شما از طریق ایمیل تان از پاسخ ما به سوال مطلع خواهید شد.

بر روی آدرس پیج اینستاگرام ما در صفحات کلیک نمایید و دنبال نمایید تا در جریان رویدادهای جدید ما قرار گیرید.

مشاوران شهرداری اطمینان شرق

Open chat
1
سوالی دارید؟ در واتساپ طرح نمایید
سلام. چنانچه سوالی در خصوص خدمات و یا آموزشهای ما دارید، از طریق واتساپ {09150707678} ارتباط بگیرید.
روی آیکن زیر مجدد کلیک کنید: