محاسبه آنلاین عوارض پروانه در کاربریهای غیر مسکونی (پذیره تجاری، اداری، اقامتی، …)، مشهد ۱۳۹۹

همچنان که می دانید، در طرحهای تفصیلی مشهد، کاربری مسکونی تنها یکی از انواع کاربریها می باشد و کاربریهای زیاد دیگری نیز در آن پیش بینی شده است. از جمله کاربری تجاری، اداری، اقامتی، صنعتی، بهداشتی، ورزشی و امثال آن.

اگر ملک مد نظر شما دارای کاربری غیر مسکونی می باشد، در این صفحه قصد داریم، برآورد هزینه صدور پروانه ساخت را برای این کاربریها به صورت آنلاین ارائه کنیم.

قابل ذکر است چنانچه ملک شما کاربری مسکونی دارد، محاسبه آنلاین عوارض پروانه مسکونی را از اینجا می توانید بدست آورید: محاسبه عوارض پروانه ساخت مسکونی مشهد در سال 1399

توجه کنید از آنجاییکه اینجا در خصوص پروانه پایه و قانونی ملک صحبت می کنیم، بنابراین بایستی زیربناها و کاربری دقیقا مطابق بر طرح تفصیلی باشد و سطح اشغال طبقات و تعداد طبقات به دقت رعایت گردد. اخذ هر گونه زیربنایی مازاد بر تراکم و کاربری پایه و قانونی، نیاز به موافقت شهرداری و پرداخت هزینه جداگانه به شهرداری دارد که در این صفحه به آن پرداخته نشده است. بنابراین آنچه اینجا اعلام می شود تنها در خصوص پروانه قانونی شماست.

این محاسبه بدون کلید (کلمه رمز) دارای محدودیت تا سقف مبلغ عوارض 20 میلیون تومان می باشد. برای حذف این محدودیت و دسترسی کامل به محاسبات دقیق و همچنین امکان مشاهده مصوبه شورا در این خصوص، نسبت به خریداری کلمه عبور از لینک زیر اقدام و کلمه عبور حاصله را در محل تعیین شده وارد نمایید:

خریداری کلید (کلمه عبور) برای محاسبات آنلاین

محاسبات آنلاین به قرار زیر است:

مشاهده مصوبه عوارض پذیره در کاربریهای مختلف در شهرداری مشهد ملاک عمل در سال 99

این مصوبه بعد از خریداری کلمه عبور از آدرس زیر، همزمان با فعال شدن محاسبات عوارض واحد اضافه، در انتهای محاسبات، قابل مشاهده خواهد بود:

خریداری کلید (کلمه عبور) برای محاسبات آنلاین

با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر افراد را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد.

سيد مجتبي فرشچي

طی سالهای 85 لغایت 94، یعنی 9 سال در بخشهای شهرسازی و درآمد شهرداری مشهد مشغول به کار بوده ام. اکنون مایلم تجربیات گرانقدر خود را در اختیار سرمایه گذاران ساختمان قرار دهم. به اعتقاد من تعامل با شهرداری همانند تعامل با دادگستری نیازمند وکیل خبره است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

سلام؛

سوال خود در خصوص شهرداری مشهد را از طریق واتساپ {به شماره 09155136129 ذکر شده در پایین صفحات سایت} طرح نمایید. برای امکان دریافت پیام از جانب ما، ابتدا شماره مذکور را در تلفن همراه خود ذخیره کنید.

خواهشمند است تماس تلفنی نگیرید.

سید مجتبی فرشچی

بستن
بستن
Open chat
1
سلام. چنانچه سوالی در خصوص خدمات و آموزشهای ما دارید، از طریق واتساپ {09155136129} ارتباط بگیرید.
روی آیکن زیر کلیک کنید: