انجام محاسبه عوارض ساختمانی شهرداری مشهد

با توجه به تجربه کار و فعالیت مستقیم در شهرداری مشهد و تخصص های تحصیلی، آمادگی خویش برای انجام محاسبه و برآورد عوارض ساختمانی ملک شما در مشهد را اعلام می کنیم.

می توانید طی ارتباط با ما از طریق واتساپ (به شماره ۰۹۱۵۵۱۳۶۱۲۹) و ارسال اطلاعات زیر، از ما درخواست نمایید تا نسبت به محاسبه عوارض پروانه، پایانکار، گواهی عدم خلاف، تغییر کاربری و امثال آن برای ملک متعلق به شما اقدام نماییم:

  • کد نوسازی یا آدرس دقیق ملک مورد نظر
  • تصویر پروانه یا پایانکار یا گواهی قبلی صادره توسط شهرداری مشهد به گونه ای که مساحت زمین و عرض معبر بعد از عقب نشینی مشخص باشد.
  • زیربنای مورد درخواست برای پروانه احداث بنا یا زیربنای احداث شده برای اخذ پایانکار به تفکیک هر طبقه (زیربنای زیرزمین، بالکن (پیش آمدگی در معبر)، پیشروی در حیاط، تعداد واحد مسکونی، … نیز اعلام گردد).

به صورت پیش فرض، ارائه نتایج بررسی پرونده و محاسبه به صورت اینترنتی و از طریق پیام رسان ها خواهد بود و تنها در صورت نیاز و درخواست متقاضی محترم، به صورت حضوری امکان برگزاری نشست خواهد بود.

برآورد مدت زمان لازم برای محاسبه و میزان هزینه، از طریق واتساپ به اطلاع متقاضیان محترم می رسد.

شیوه کار به این صورت است که محاسبات انجام شده در قالب یک گزارش کوتاه چند صفحه ای (به صورت فایل PDF) و همراه با یک فایل صوتی ارسال می شود. در این فایل صوتی چند دقیقه ای، نتایج و تشریح محاسبات هر صفحه این گزارش اعلام می گردد.

بدین ترتیب بدون نیاز به هر گونه جلسه حضوری، شما به خوبی از برآورد عوارض شهرداری ملک خویش آگاه شده اید و می توانید با دیدی روشن نسبت به هزینه شهرداری به برنامه ریزی برای اقدام بپردازید.

در ادامه می توانید یکی از نمونه گزارش های تدوین شده را مشاهده نمایید

با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر افراد را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد.

سید مجتبی فرشچی

طی سالهای 85 لغایت 94، یعنی 9 سال در بخشهای شهرسازی و درآمد شهرداری مشهد مشغول به کار بوده ام (با عنوان رئیس اداره درآمد). اکنون مایلم با هدف شفافیت هر چه بیشتر امور شهرداری، تجربیات گرانقدر و اطلاعات خود را در اختیار مردم عزیز و سرمایه گذاران محترم ساختمان قرار دهم، در قالب: 1- خدمات محاسبه عوارض شهرداری، 2-ویدئوها و متون آموزشی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

سلام شهروند عزیز

محاسبه آنلاین عوارض، و سایر مقالات و ویدئوهای آموزشی و فایلها در خصوص شهر و شهرداری مشهد را در این وب سایت دریافت خواهید نمود.

از طریق واتساپ (شماره 09150707678) با ما ارتباط برقرار نمایید.

مشاوران شهرداری اطمینان شرق

Open chat
1
سوالی دارید؟ در واتساپ طرح نمایید
سلام. چنانچه سوالی در خصوص خدمات و یا آموزشهای ما دارید، از طریق واتساپ {09150707678} ارتباط بگیرید.
روی آیکن زیر مجدد کلیک کنید: