انجام محاسبه عوارض ساختمانی شهرداری مشهد

با توجه به تجربه کار و فعالیت مستقیم در شهرداری مشهد و تخصص های تحصیلی، آمادگی خویش برای انجام محاسبه و برآورد عوارض ساختمانی ملک شما در مشهد را اعلام می کنیم.

می توانید طی ارتباط با ما از طریق واتساپ (به شماره ۰۹۱۵۵۱۳۶۱۲۹) و ارسال اطلاعات زیر، از ما درخواست نمایید تا نسبت به محاسبه عوارض پروانه، پایانکار، گواهی عدم خلاف، تغییر کاربری و امثال آن برای ملک متعلق به شما اقدام نماییم:

  • کد نوسازی یا آدرس دقیق ملک مورد نظر
  • تصویر پروانه یا پایانکار یا گواهی قبلی صادره توسط شهرداری مشهد به گونه ای که مساحت زمین و عرض معبر بعد از عقب نشینی مشخص باشد.
  • زیربنای مورد درخواست برای پروانه احداث بنا یا زیربنای احداث شده برای اخذ پایانکار به تفکیک هر طبقه (زیربنای زیرزمین، بالکن (پیش آمدگی در معبر)، پیشروی در حیاط، تعداد واحد مسکونی، … نیز اعلام گردد).

به صورت پیش فرض، ارائه نتایج بررسی پرونده و محاسبه به صورت اینترنتی و از طریق پیام رسان ها خواهد بود و تنها در صورت نیاز و درخواست متقاضی محترم، به صورت حضوری امکان برگزاری نشست خواهد بود.

برآورد مدت زمان لازم برای محاسبه و میزان هزینه، از طریق واتساپ به اطلاع متقاضیان محترم می رسد.

با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر افراد را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد.

سيد مجتبي فرشچي

طی سالهای 85 لغایت 94، یعنی 9 سال در بخشهای شهرسازی و درآمد شهرداری مشهد مشغول به کار بوده ام. اکنون مایلم با هدف شفافیت هر چه بیشتر امور شهرداری، تجربیات گرانقدر و اطلاعات خود را در اختیار مردم عزیز و سرمایه گذاران محترم ساختمان قرار دهم، در قالب: 1- خدمات محاسبه آنلاین عوارض ، 2-ویدئوهای آموزشی، 3- متون آموزشی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

سلام بر شما؛

سید مجتبی فرشچی

Open chat
1
سلام. چنانچه سوالی در خصوص خدمات و یا آموزشهای ما دارید، از طریق واتساپ {09155136129} ارتباط بگیرید.
روی آیکن زیر مجدد کلیک کنید: