تهیه و نگارش طرح توجیهی پروژه های ساختمانی

اهمیت برنامه ریزی و محاسبه هنگام اجرای پروژه های ساختمانی، چه کوچک و چه بزرگ، بر هیچ کسی پوشیده نیست. بدون برنامه و هدف حرکت نمودن همانا و به نتیجه نرسیدن همان! اصولا وقتی هدف مشخصی نداریم، به هدف رسیدن معنایی ندارد.

از خدمات بسیار مهم این مجموعه تخصصی و کاملا آشنا به ضوابط شهرداری مشهد، تهیه و نگارش طرح توجیهی برای پروژه های ساختمانی شهر مشهد می باشد.

این طرح که در قالب گزارشی متنی ارائه می گردد، می تواند بهترین راهنما و مشاور شما برای تصمیم گیری در خصوص میزان زیربنا، تعداد طبقات، نوع کاربری و امثال آن، و همچنین میزان سود و میزان درآمد و هزینه های شما باشد.

برای سفارش انجام این کار، لطفا اطلاعات لازم را برای ما ارسال نمایید تا برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را اعلام نماییم. اطلاعات لازم شامل موارد زیر است:

  • کد نوسازی یا آدرس دقیق محل قرار گیری زمین
  • تصویر آخرین پروانه، پایانکار یا گواهی اخذ شده از شهرداری مشهد
  • زیربنا و کاربری مد نظر برای ساخت و ساز

ما در زمینه ارائه این خدمت به مالکان محترم، دارای این مزیت هستیم که با ضوابط شهرداری مشهد کاملا آشنایی داریم و بخش غالبا مبهم سرمایه گذاری در صنعت ساختمان، یعنی عوارض شهرداری را می توانیم کاملا روشن در معرض تصمیم گیری قرار دهیم.

با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر افراد را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد.

سيد مجتبي فرشچي

طی سالهای 85 لغایت 94، یعنی 9 سال در بخشهای شهرسازی و درآمد شهرداری مشهد مشغول به کار بوده ام. اکنون مایلم با هدف شفافیت هر چه بیشتر امور شهرداری، تجربیات گرانقدر و اطلاعات خود را در اختیار مردم عزیز و سرمایه گذاران محترم ساختمان قرار دهم، در قالب: 1- خدمات محاسبه آنلاین عوارض ، 2-ویدئوهای آموزشی، 3- متون آموزشی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

سلام بر شما؛

سید مجتبی فرشچی

Open chat
1
سلام. چنانچه سوالی در خصوص خدمات و یا آموزشهای ما دارید، از طریق واتساپ {09155136129} ارتباط بگیرید.
روی آیکن زیر مجدد کلیک کنید: