تماس با ما

۱-به دلیل مشغله کاری، به صورت تماس تلفنی متاسفانه فرصت ارتباط مقدور نیست. بدیهی است در صورت قطعی شدن ارائه خدمات، امکان ارتباط تلفنی فراهم خواهد شد.

۲- بنابراین برای ارتباط با ما ابتدا از پیام رسان هایی مانند ایتا یا سروش با شماره ۰۹۱۵۵۱۳۶۱۲۹ استفاده نمایید و مستندات و تصاویر را ارسال نمایید تا بررسی گردد.

۳- تلفن ثابت دفتر: ۳۷۱۱۳۲۱۹-۰۵۱  (ممکن است همواره به تلفن نتوانیم پاسخ دهیم، لذا درخواست داریم از پیام رسان ها استفاده نمایید تا فرصت بیشتری برای بررسی مستندات شما داشته باشیم)

آدرس دفتر در مشهد ( مراجعه فقط با هماهنگی قبلی ):

مشهد، بلوار خیام شمالی، میدان خیام (سپاد)، مجتمع تجاری الماس شرق، واحد ۶۲۴۱۲

از فرم زیر نیز برای ارتباط با ما و ارسال پیام یا هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید بهره ببرید:

  با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر افراد را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد. دوستانی که اطلاعات فنی دارند، لطفا به سوالات پاسخ دیگران دهند (لینک درج نشود).

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا

  سلام شهروند عزیز

  1- هر سازنده بنایی بالاخره گذرش به کمیسیون ماده صد خواهد افتاد. آموزش ویدئویی قواعد کمیسیون ماده صد و نحوه نگارش لایحه دفاعیه آن را از منو بسته آموزشی خریداری نمایید تا این کمیسیون را بشناسید و خود بتوانید نسبت به نگارش لایحه دفاعیه اقدام نمایید.

  2- در این سایت می توانید شهردار مشهد را نقد کنید. در صفحه مربوط نسبت به درج دیدگاه در خصوص نقاط قوت و ضعف اقدام نمایید.

  3- لطفا برای ارتباط با ما قبل از تماس تلفنی، از پیام رسان های سروش یا ایتا استفاده نموده و مستندات و تصاویر را ارسال نمایید.

  مشاوران شهرداری اطمینان شرق