تماس با ما

۱- چنانچه در زمینه نقشه و امور مهندسی نیازمند ارتباط هستید: ترجیحا با واتساپ و در صورت ضرورت تماس تلفنی با شماره ۰۹۱۵۰۷۰۷۶۷۸

۲- چنانچه در زمینه عوارض شهرداری نیازمند ارتباط هستید(با آقای فرشچی): فقط از طریق واتساپ به شماره ۰۹۱۵۵۱۳۶۱۲۹ پاسخگو هستیم و به دلیل مشغله کاری، به صورت تماس تلفنی متاسفانه فرصت ارتباط مقدور نیست. بدیهی است در صورت قطعی شدن ارائه خدمات، امکان ارتباط تلفنی فراهم خواهد شد.

۳- تلفن ثابت دفتر: ۳۷۱۱۳۲۱۹-۰۵۱  (ممکن است همواره به تلفن نتوانیم پاسخ دهیم، لذا درخواست داریم از واتساپ استفاده نمایید تا فرصت بیشتری برای بررسی درخواست شما داشته باشیم)

آدرس دفتر در مشهد ( مراجعه فقط با هماهنگی قبلی ):

مشهد، بلوار خیام، میدان خیام (سپاد)، مجتمع تجاری الماس شرق، واحد ۶۲۴۱۲

از فرم زیر نیز برای ارتباط با ما و ارسال پیام یا هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید بهره ببرید:

  با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر افراد را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد. دوستانی که اطلاعات فنی دارند، لطفا به سوالات پاسخ دیگران دهند (لینک درج نشود).

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا

  سلام شهروند عزیز

  1- هر سازنده بنایی بالاخره گذرش به کمیسیون ماده صد خواهد افتاد. آموزش ویدئویی قواعد کمیسیون ماده صد و نحوه نگارش لایحه دفاعیه آن را از منو بسته آموزشی خریداری نمایید تا این کمیسیون را بشناسید و خود بتوانید نسبت به نگارش لایحه دفاعیه اقدام نمایید.

  2- در این سایت می توانید شهردار مشهد را نقد کنید. به ما واتساپ بزنید.

  3- بر روی آدرس پیج اینستاگرام ما در صفحات کلیک نمایید و دنبال نمایید تا در جریان رویدادهای جدید ما قرار گیرید.

  مشاوران شهرداری اطمینان شرق

  Open chat
  1
  سوالی دارید؟ در واتساپ طرح نمایید
  سلام. چنانچه سوالی در خصوص خدمات و یا آموزشهای ما دارید، از طریق واتساپ {09150707678} ارتباط بگیرید.
  روی آیکن زیر مجدد کلیک کنید: