مشاور یا وکیل شما برای اخذ پروانه یا پایانکار از شهرداری مشهد

تعامل با شهرداری توسط متخصصان آن

ضوابط بسیار زیاد، پیچیده و دائما در حال تغییر شهرداری مشهد (و البته شهرداری های سایر کلان شهرها)، سرمایه گذاران و مالکان را به ویژه در پروژه های بزرگ به این نتیجه رسانده است که تعامل با شهرداری کاری کاملا تخصصی می باشد. و حداکثر بهره وری و سود آوری هنگامی به دست می آید که این تعامل با شهرداری و اخذ پروانه ساختمانی یا پایانکار به فردی یا تیمی سپرده شود که در این زمینه دارای تخصص و تجربه می باشد.

زیرا هزینه های عوارض شهرداری آنقدر زیاد و قابل توجه شده است که نمی توان به راحتی از کنار آن گذشت و چه بسا تغییر در عوارض شهرداری یک پروژه ساختمانی بزرگ را از انتفاع خارج کند یا اینکه از وضعیت زیان به وضعیت سود برساند.

همچنین یک خبره می تواند با تمرکز بر کار و انتخاب بهترین مسیرها، در زمانی بسیار کمتر موفق به اخذ پروانه ساختمانی یا سایر گواهی های قانونی شهرداری شود. که این عامل زمان خود می تواند فاکتوری بسیار مهم در زمان بندی فروش پروژه با توجه به شرایط بازار باشد.

وکالت کاری برای اخذ پروانه، پایانکار و یا استعلام از شهرداری مشهد

با دادن وکالت به ما و در قالب قراردادی فی مابین می توانید اخذ گواهی مورد نیاز از شهرداری را به ما واگذار نمایید. ما تلاش خواهیم نمود در این زمینه امین شما باشیم و به بهترین وجه این کار را به سرانجام برسانیم.

قابل ذکر است تنها وکالت امور شهرداری برای زمینهای با مساحت بالا و پروژه های بزرگ مقیاس شهر مشهد پذیرفته می گردد.

برآورد حق الزحمه خدمات ما

برای اطلاع از تعرفه و نحوه برآورد حق الزحمه و دستمزد خدمات ما در زمینه محاسبه عوارض شهرداری و انجام وکالت اخذ پروانه ساختمانی مسکونی، بر لینک صفحه زیر کلیک نمایید. برای اطلاع از حق الزحمه سایر خدمات ما به ما واتساپ بزنید:

با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر افراد را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد.
برچسب ها

سيد مجتبي فرشچي

طی سالهای 85 لغایت 94، یعنی 9 سال در بخشهای شهرسازی و درآمد شهرداری مشهد مشغول به کار بوده ام. اکنون مایلم تجربیات گرانقدر خود را در اختیار سرمایه گذاران ساختمان قرار دهم. به اعتقاد من تعامل با شهرداری همانند تعامل با دادگستری نیازمند وکیل خبره است.

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

  1. سلام
    هفته پیش پایان کار بهره برداری گرفتم و بردم اداره ثبت و پس از تهیه نقشه توسط نقشه بردار از لحاظ مساحت با پایانکار اختلاف داشت که به شهرداری جهت اصلاح عودت داده شد و پس از وارد نمودن اطلاعات متراژ اضافه شده کمتر از ۳درصد پروانه میباشد ولی در سیستم ارسال به کمیسیون نشان می دهد خلاف های ذکر شده در لایحه ۲۱ متر پیشروی طولی مازاد بر ۱۰درصد میباشد و ۲متر برای انباری بالای پشت بام میباشد که به ازای هر واحد ۲متر احداث شده.
    میخواستم ببینم این پرونده رو در شهرداری نمیتوانند پاسخگو باشند ونیز در مرحله سفت کاری به کمیسیون ارسال شده.

    1. سلام
      وقتی تخلفات کمتر از سه درصد زیربنای پروانه باشد، نیاز به ارسال به کمیسیون ماده صد نیست. مگر اینکه دلیلی خارج از متراژ تخلفات داشته باشد و منطقه نیازمند استعلام از کمیسیون باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

سلام؛

سوال خود در خصوص شهرداری مشهد را از طریق واتساپ {به شماره 09155136129 ذکر شده در پایین صفحات سایت} طرح نمایید. برای امکان دریافت پیام از جانب ما، ابتدا شماره مذکور را در تلفن همراه خود ذخیره کنید.

خواهشمند است تماس تلفنی نگیرید.

سید مجتبی فرشچی

بستن
بستن
Open chat
1
سلام. چنانچه سوالی در خصوص خدمات و آموزشهای ما دارید، از طریق واتساپ {09155136129} ارتباط بگیرید.
روی آیکن زیر کلیک کنید: