وکالت اخذ پروانه شهرداری مشهد

تعامل با شهرداری توسط متخصصان آن

ضوابط بسیار زیاد، پیچیده و دائما در حال تغییر شهرداری مشهد (و البته شهرداری های سایر کلان شهرها)، سرمایه گذاران و مالکان را به ویژه در پروژه های بزرگ به این نتیجه رسانده است که تعامل با شهرداری کاری کاملا تخصصی می باشد. و حداکثر بهره وری و سود آوری هنگامی به دست می آید که این تعامل با شهرداری و اخذ پروانه ساختمانی یا پایانکار به فردی یا تیمی سپرده شود که در این زمینه دارای تخصص و تجربه می باشد.

زیرا هزینه های عوارض شهرداری آنقدر زیاد و قابل توجه شده است که نمی توان به راحتی از کنار آن گذشت و چه بسا تغییر در عوارض شهرداری یک پروژه ساختمانی بزرگ را از انتفاع خارج کند یا اینکه از وضعیت زیان به وضعیت سود برساند.

همچنین یک خبره می تواند با تمرکز بر کار و انتخاب بهترین مسیرها، در زمانی بسیار کمتر موفق به اخذ پروانه ساختمانی یا سایر گواهی های قانونی شهرداری شود. که این عامل زمان خود می تواند فاکتوری بسیار مهم در زمان بندی فروش پروژه با توجه به شرایط بازار باشد.

وکالت کاری برای اخذ پروانه، پایانکار و یا استعلام از شهرداری

با دادن وکالت به ما و در قالب قراردادی فی مابین می توانید اخذ گواهی مورد نیاز از شهرداری را به ما واگذار نمایید. ما تلاش خواهیم نمود در این زمینه امین شما باشیم و به بهترین وجه این کار را به سرانجام برسانیم.

قابل ذکر است تنها وکالت امور شهرداری برای زمینهای با مساحت بالا و پروژه های بزرگ مقیاس پذیرفته می گردد.

سيد مجتبي فرشچي
درباره ی سيد مجتبي فرشچي

طی سالهای 85 لغایت 94، یعنی 9 سال در بخشهای شهرسازی و درآمد شهرداری مشهد مشغول به کار بوده ام. اکنون مایلم تجربیات گرانقدر خود را در اختیار سرمایه گذاران ساختمان قرار دهم. به اعتقاد من تعامل با شهرداری همانند تعامل با دادگستری نیازمند وکیل خبره است.

2 پاسخ به وکیل شما برای اخذ پروانه، پایانکار (در پروژه های کلان) از شهرداری
 1. Avatar

  سلام
  هفته پیش پایان کار بهره برداری گرفتم و بردم اداره ثبت و پس از تهیه نقشه توسط نقشه بردار از لحاظ مساحت با پایانکار اختلاف داشت که به شهرداری جهت اصلاح عودت داده شد و پس از وارد نمودن اطلاعات متراژ اضافه شده کمتر از 3درصد پروانه میباشد ولی در سیستم ارسال به کمیسیون نشان می دهد خلاف های ذکر شده در لایحه ۲1 متر پیشروی طولی مازاد بر 10درصد میباشد و 2متر برای انباری بالای پشت بام میباشد که به ازای هر واحد 2متر احداث شده.
  میخواستم ببینم این پرونده رو در شهرداری نمیتوانند پاسخگو باشند ونیز در مرحله سفت کاری به کمیسیون ارسال شده.

  • سيد مجتبي فرشچي
   سيد مجتبي فرشچي 31 آگوست 2019 در 16:16 پاسخ

   سلام
   وقتی تخلفات کمتر از سه درصد باشد، نیاز به ارسال به کمیسیون ماده صد نیست. مگر اینکه دلیلی خارج از متراژ تخلفات داشته باشد و منطقه نیازمند استعلام از کمیسیون باشد.


[بالا]

یک پاسخ ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام؛

1- بهترین راه ارتباط با ما واتساپ می باشد.

2- براي خريداري محصولات اگر در سايت عضو شويد بهتر است، زيرا در آینده با ورود به محيط کاربري خود مي توانيد به محصولات خريداري شده دسترسي داشته باشيد. البته بدون این اقدام نیز خریداری محصول و دریافت لینک آن براحتی امکان پذیر است.

3- براي جستجو در میان کامنت ها از ctrl+f استفاده کنيد. ضمنا امکان جستجو در محتوای سایت از نوار بالای صفحات وجود دارد.

مشاوران اطمینان شرق

Open chat
1
سلام. چنانچه قصد سفارش وکالت یا سوال در خصوص محصولات آموزشی دارید، از طریق واتس آپ ارتباط بگیرید.
روی آیکن واتس آپ کلیک کنید:
Powered by